Lammaste kogumisaiad

Ära tee tööd palju, vaid targalt. See ütlus on oluline kõigis majandusvaldkondades – nii ka lambakasvatuses!

Karjad on tihti hajutatud suurtele maa-aladele ja jaotatud väiksemateks gruppideks, mis asuvad üksteisest eraldatult. Tõhusad süsteemid lammaste kogumiseks on siinkohal väga vajalikud.

Mobiilsed lambakogumisaiad pakuvad kasulikku lahendust suurendamaks ettevõtte töö efektiivsust.

Paindlikud süsteemid nagu Alligator aitavad lambakasvatajatel optimeerida sorteerimist ning tööjõu vajadust. Karjak saab üksi lihtsalt sorteerida ja koguda lambad ilma suuremate tõrgeteta.

Enam ei ole tarvis lambaid viia statsionaarse aiani, vaid karjak saab aia viia sinna, kus parasjagu on lambad. Alligator, nagu ka teised lammaste kogumise aiad, teeb võimalikuks sõrgade hoolduse, ravimite manustamise, märgistamise, pügamise, kaalumise otse heinamaal.

Alligator muudab rutiinsed tööülesanded kiiremini teostatavaks ja vähendab loomade stressi vähema transpordi ja karja liigutamisega, mis omakorda aitab vältida negatiivseid kõrvalmõjusid karja tootlikkusele. Kõige olulisem on aga see, et nüüd on võimalik kogu töö ühel karjakul ära teha.

Miks just Alligator?

Väga tugev aga kerge konstruktsioon võimaldab süsteemi transportida ühe auto, ATV või mootorrattaga. Süsteem on ühendatud üheks tervikuks ja seda on võimalik transportida, lahti ja kokku pakkida ning paigaldada ilma kõrvalise abita ühel inimesel. Moodulid ja väravad on valmistatud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumist, mis muudab aia vastupidavaks aga ka kergeks.

Ühtlasi pakume ka võimalust soetada Alligator lammaste kogumissüsteemidega sobivat kaalumissüsteemi Iconix, mis teeb arvestuse eriti lihtsaks.

Lammaste kogumise süsteemi, mis rahuldaks enim teie vajadusi saate valida kas tootja poolt välja pakutud lahenduste hulgast või kompleteerida ise. Küsi pakkumist, aitame leida teile sobivaima lahenduse!

Vaata lammaste kogumissüsteemi tutvustavat videot SIIT


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt45211/domeenid/www.balmax.ee/htdocs/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-conditional-functions.php on line 237

Näitan ainukest tulemust